Tootegrupid

KULD VÕI HÕBE SEISAB KODUS? TOO SEE KOKKUOSTU!

26.11.2018

Inimestel on sageli lauahõbedat, mida nad ei kasuta, või kuld- ja hõbeehteid, mis on katki ning mida nad enam ei kanna. Nii mõnigi kord võib pärandvara hulgast välja tulla vana hambakulda või kuldkell, mis enam ei tööta, samuti vanu kuld- või hõbemünte. Kõik need esemed saab hõlpsasti rahaks vahetada K.A.Rasmussenis.

K.A.Rasmussen on Norra ettevõte, kes on üle 140 aasta müünud ja töödelnud väärismetalli. Tallinnas Kadaka teel ja Pärnu maanteel asuv K.A.Rasmussen on Eestis juba üle 18 aasta kulda ja hõbedat kokku ostnud.

Peale selle müüme väärismetallist materjale, ehteosasid ja -karpe ning ka teisi kullasseppadele vajalikke tooteid. Mõeldes keskkonnale ja materjali väärtusele, on oluline väärismetalli taaskasutus. Tuues oma kuld-, hõbe- või ka plaatina-, pallaadiumesemed meile, hoiad loodust ja saad ka väärilise tasu nende eest.

Meile saab tuua väga erinevaid väärisesemeid. Sageli müüakse asju, millel ei ole enam isiklikku väärtust. Kuna K.A.Rasmussen sulatab väärismetalli ümber, et valmistada uus ehe, lakkab vana olemast. Nii ei ole hirmu, et keegi järgmisel päeval sama ehet kandes vastu jalutab.

Ostame ka katkiläinud ehteid ja teisi esemeid, mida on keeruline või võimatu parandada. Kuna on ka ehteosad, siis saame aidata inimest, kui mõni ehte detail on kaduma või katki läinud, kuid siiski soovitakse armastatud eset edasi kanda. Arvestades, et kullasseppadega on väga hea koostöö, siis osatakse klienti suunata ehete parandamise soovidega.

Sageli võib kliendis kahtlust tekitada kokkuostja taust ja seetõttu võib õiget kokkuostjat keeruline valida. K.A. Rasmussenis kaalutakse ese ja määratakse proov kliendi nähes, mis välistab igasugused kahtlused. Usaldusväärsuse tagavad ka meie töötajad, kellel on Eesti Proovikojas töötamise pikk kogemus.

Kuna oleme Põhjamaade suurim väärismetallide ostja ja puhastame metalle oma tehases, on meil ka parimad hinnad.

Kulla kokkuost - kulla ost - kulla müük