Давчик 780-5

Артикул: 811.780-3
Единица: tk
Кол-во: Под заказ
Цена:
3,60 €
Кол-во: - +
   - или -   
Схожие продукты
Артикул: 801.30001 ,   Кол-во: В наличии
3,84 €

Pundis 12 saelehte!

Артикул: 802.00000 ,   Кол-во: В наличии
2,40 €

Mõõdud: 140x95x13

Артикул: 804.00009 ,   Кол-во: В наличии
10,00 €
Mõõdud: 200x140x14mm
Артикул: 804.00010 ,   Кол-во: В наличии
16,80 €
Läbimõõt: Ø 80mm
1400 p / min
Harjade pikkus 20mm
südamik: puidust, metall rõngas
Артикул: 805.10007 ,   Кол-во: В наличии
3,00 €